Registration
Contact_us skype
Блог /

Загадковий Оазис Бахарія

Категория:
Компанія Rimtour рада вітати вас на нашому сайті! Ми пропонуємо широкий спектр міжнародних культурно-освітніх програм. Rimtour - досвідчена, динамічна команда професіоналів, що горить ідеєю просування доступності світу і відкритості кордонів для українців. Дізнайся про акції та зареєструйся на сайті прямо зараз !
Дата: 06.06.2012

Загадковий Оазис Бахарія
Загадковий Оазис Бахарія набув широкої популярності і став справжнім магнітом для вчених після того, як дослідник Захі Хавасс і єгипетські вчені виявили там величезну кількість поховань з десятками стародавніх мумій.

Більше 200 мумій було виявлено в 1996 році. Серед них були виявлені мумії в золотих масках, що говорить про високе походження похованих. Частина мумій лежали в теракотових саркофагах, в точності повторюють форму голови. Позолота виконана дуже ретельно, як і малюнки та інші прикраси саркофагів.
Вчені припускають, що загальна кількість поховань тут налічує близько 10 000, а датуються вони греко-римським періодом.
Теги: Освіта за кордоном , робота, візова підтримка, green card lottery, туризм, авіаквитки, міжнародне посвідчення студента ISIC, повернення податків, work on cruise liners, Work and Srudy Canada, au Pair, work and travel USA, Internship - USA, China , Australia, OAYE, Canada, Вища освіта, тури в Хмельницькому, туризм в Хмельницькому, гарячі тури Хмельницький.