Registration
Contact_us skype
Блог /

Клуб Stereo в Монреалі

Категория:
Компанія Rimtour рада вітати вас на нашому сайті! Ми пропонуємо широкий спектр міжнародних культурно-освітніх програм. Rimtour - досвідчена, динамічна команда професіоналів, що горить ідеєю просування доступності світу і відкритості кордонів для українців. Дізнайся про акції та зареєструйся на сайті прямо зараз !
Дата: 06.06.2012

Клуб Stereo


Клуб Stereo вважається еталонним закладом серед канaдських шанувальників клубної музики. Багато часто порівнюють Stereo з легендарним клубом Studio 54, розташованим в Нью-Йорку. Таке порівняння - це комплімент для будь-якого нічного клубу, про який багатьом іншим клубам залишається тільки мріяти. Цінителі з усього світу характеризують Stereo в Монреалі як однин з кращих клубів на планеті. Стерео став одним з найулюбленіших місць для вечірніх відвідувань любителів нічних клубів усюди по земній кулі.


  Внутрішні стіни Стерео розташовані на відстані в кілька футів від зовнішніх, це ноу - хау було зроблено для вдосконалення акустики і звуку. Танцювальна доріжка фактично плаває на амортизаторах, щоб компенсувати навантаження на втомлені від руху ноги.

  Стерео - це святиня електронної танцювальної музики, яка привертає ді-джеїв з усього світу, щоб грати для любителів електронної музики і хороших клубів
Теги: Освіта за кордоном , робота, візова підтримка, green card lottery, туризм, авіаквитки, міжнародне посвідчення студента ISIC, повернення податків, work on cruise liners, Work and Srudy Canada, au Pair, work and travel USA, Internship - USA, China , Australia, OAYE, Canada, Вища освіта, тури в Хмельницькому, туризм в Хмельницькому, гарячі тури Хмельницький.