Registration
Contact_us skype
Блог /

Національний парк Канади - Банф

Категория:
Компанія Rimtour рада вітати вас на нашому сайті! Ми пропонуємо широкий спектр міжнародних культурно-освітніх програм. Rimtour - досвідчена, динамічна команда професіоналів, що горить ідеєю просування доступності світу і відкритості кордонів для українців. Дізнайся про акції та зареєструйся на сайті прямо зараз !
Дата: 06.06.2012

Національний парк Канади - БанфУ скелястих горах Канади знаходиться одне з найпрекрасніших місць на нашій планеті - національний парк Банф. Це багатий природний світ і дивовижні пейзажі.

 Найстаріший канадський парк розташований в провінції Альберта. На його території знаходиться невеликий містечко. У цьому місці завжди безліч народу, адже з усього світу сюди приїжджають туристи, щоб подивитися своїми очима на дивовижну красу незайманої природи і спробувати цілющої води з місцевих мінеральних джерел.

 Цікава історія виявлення цих місць. Під час будівництва канадських залізниць, один з робітників почув якийсь гул. Індіанець пояснив йому, що гул видає «біла гора поруч з озером з маленькими рибками». Ось так просто був описана ця дивовижна картина: чудові вкриті снігом скелі відбиваються в дзеркальних водах прекрасного озера.

 У парку є надзвичайно красиві льодовики, водоспади, джерела, гірські озера, в тому числі о. Луїза і о. Морейн. Туристи ж приїжджають сюди не тільки заради неповторних вражень, а й для активного відпочинку, адже засніжені гори дуже улюблені гірськолижниками і сноубордистами.
Теги: Освіта за кордоном , робота, візова підтримка, green card lottery, туризм, авіаквитки, міжнародне посвідчення студента ISIC, повернення податків, work on cruise liners, Work and Srudy Canada, au Pair, work and travel USA, Internship - USA, China , Australia, OAYE, Canada, Вища освіта, тури в Хмельницькому, туризм в Хмельницькому, гарячі тури Хмельницький.