Registration
Contact_us skype
Блог /

Нові правила отримання мультивізи США, перебуваючи на території Канади

Категория:
Компанія Rimtour рада вітати вас на нашому сайті! Ми пропонуємо широкий спектр міжнародних культурно-освітніх програм. Rimtour - досвідчена, динамічна команда професіоналів, що горить ідеєю просування доступності світу і відкритості кордонів для українців. Дізнайся про акції та зареєструйся на сайті прямо зараз !
Дата: 25.06.2012

                                          Single Visa до Канади та відвідини США


Усім, хто бажає відвідати США під час свого перебування у Канаді, відтепер не треба подавати документи на мультивізу TRV. Одноразова віза відвідувача Канади TRV дозволяє кілька разів повторно заїжджати на територію Канади після відвідання США та островів Сен П’єр і Мікелон за умови, що ви не відвідуєте інших країн. Єдина умова: Ви маєте повторно заїхати на територію Канади протягом періоду Вашого перебування у Канаді, дозволеного Посольством Канади.
Теги: Освіта за кордоном , робота, візова підтримка, green card lottery, туризм, авіаквитки, міжнародне посвідчення студента ISIC, повернення податків, work on cruise liners, Work and Srudy Canada, au Pair, work and travel USA, Internship - USA, China , Australia, OAYE, Canada, Вища освіта, тури в Хмельницькому, туризм в Хмельницькому, гарячі тури Хмельницький.