1. Канада має найдовший водний кордон в цілому світі. Оточена Тихим океаном на заході, на сході Атлантичним і Північним Льодовитим на півдні, Канада ефективно використовує свої водні ресурси. На території Канади знаходиться 25% всіх запасів прісної води.

2.Саме завдяки Канаді в світі з’явилися такі винаходи, як мікроскоп, байдарка, каное, плитковий шоколад, телефон, гас, сірники, ланцюгова пила і блискавка для одягу. Навіть такий вид спорту як баскетбол зародився в Канаді.

3. В Канаді дуже шанують тварин.Практично в кожній канадської сім’ї є домашній вихованець. Законодавство із захисту тварин закликає громадян звертатися за інформацією по догляду і вихованню своїх вихованців у місцеве товариство любителів тварин.

4. Канада має одну з найрозвиненіших систем охорони здоров’я. Медичне обслуговування в Канаді безкоштовне.

5. Оплата домашнього телефону проводиться щомісяця. І вартість послуги залишається незмінною, і не залежить ні від кількості дзвінків, ні від кількості хвилин, які ви говорили.

6. За останні 5 років ООН 4 рази вибрав Канаду найкращою країною для життя. Високий середній дохід, низька злочинність і доброзичливість громадян роблять життя в країні дуже привабливою.

7. Королівська сім’я з Нідерландів була евакуйована в Канаду під час Другої Світової війни. Королева Юліана в Канаді народила свою третю дочку Маргріт. Спеціальним указом Канадського уряду палату, де була народжена дочка, оголосили поза юрисдикцією Канади. Зробили це для того, щоб дочка Королеви змогла претендувати на трон Нідерландів. На знак подяки з Нідерландів щороку надсилають тисячі цибулин тюльпанів до Оттави на фестиваль тюльпанів.

8. У Канаді знаходиться другий у світі за величиною острів в озері. Площа цього величезного острова становить 2040 квадратних метрів, що майже на 100 квадратних метрів більше площі самого озера, в якому знаходиться острів.