Registration
Contact_us skype
 
Чехія - європейська освіта

       
        Європейська освіта в Чехії - це утворення самого високого рівня, яка визнана у всьому світі. На сьогоднішній день в Чехії працює 26 державних і 46 приватних вузів, що пропонують навчання на більш ніж 1000 спеціальностях. 
       
        Навчання в усіх державних вузах за умов знання чеської мови та успішного складання вступних іспитів безкоштовно для всіх, включаючи іноземців.
        
        Найбільшим університетом Чехії зі спеціалізацією економіка є Празький економічний університет (Вища школа економіки в Празі - Vysoka skola ekonomicka v Praze), що входить до Співтовариства європейських шкіл менеджменту CEMS. На 6 факультетах навчається понад 15000 студентів, а сам університет в останні роки вважається самим прогресивним  вузом Чехії.
       
        Інженерні напрямки пропонують провідні технічні університети Чехії: Чеський технічний університет в Празі (Ceske vysoke uceni technicke v Praze) та Технічний університет в Брно (Vysoke uceni technicke v Brne). Ці два найсильніших центри освіти і науки пропонують широку шкалу спеціальностей в областях комп'ютерних технологій, машинобудування, будівництва, архітектури, інженерії, ядерної фізики та ін. 

        І не варто забувати про те, що дипломи чеських вузів визнані не лише в усіх країнах Європейського союзу, але і в США, країнах СНД і Азії.