Registration
Contact_us skype
Вища освіта в Польщі                                   


      
       Всі провідні ВНЗ Польщі пропонують програми навчання як на польській, так і на англійській мовах. Польща бере активну участь у Болонському процесі. Завдяки ECTS (European Credit Transfer System) студенти можуть бути повністю мобільними і продовжити освіту в інших країнах Європи. 
   
      Польські академічні традиції ведуть свою історію з 14 століття, тут знаходяться одні з найстаріших університетів Європи, Ягеллонський університет у Кракові. Тільки за останні десять років кількість вищих навчальних закладів у Польщі збільшилася в 4 рази, а число студентів збільшилося в 5 разів. Щороку майже півмільйона молодих людей приїжджають до Польщі для навчання в університетах і коледжах. 
   
       У Польщі на сьогоднішній день існує більше 310 приватних і 138 державних ВНЗ. Польські університети - відмінний вибір, для абітурієнтів, які бажають здобути вищу освіту в Європі. 

       Вступати до університетів Польщі можна відразу після закінчення школи, на відміну від інших країн Європи, де через відрізни в системі вищої освіти необхідно бути як мінімум студентом 1- 2 курсу українського університету. Проживання в Польщі набагато дешевше, ніж у Західній Європі, і навіть у Києві, а близькість культури і мови дозволяє студентам легко адаптуватися і вільно спілкуватися з однолітками, можливе безкоштовне навчання.

      Безкоштовна вища освіта в Польщі можлива при дотриманні наступних умов:

- Тільки у державних ВНЗ при наявності безкоштовних місць для іноземних студентів, 

- Навчання польською мовою,

- Чинна конкурсна система: вступні іспити і ліміт місць,

- В абітурієнтів з польським походженням (карта поляка) є можливість вчитися безкоштовно або отримати знижку до 30% на будь-яку обрану програму. 

 Навчання в Польщі - це отримання якісної європейської освіти за помірними цінами, і навіть безкоштовно, вільне переміщення по Євросоюзу, і право на роботу в країні!