Registration
Contact_us skype
Підготовчі курси для вступу в іноземні ВНЗ        Програма підготовки до вступу в університет (Foundation course) - це основний шлях вступу для більшості наших співвітчизників в престижні університети за кордоном. Підготовка пропонується для вступу в університети Великобританії, США, Канади, Чехії та Італії. В рамках цієї програми можна не тільки серйозно "підтягнути" іноземну мову, а й підготуватися по спеціальним предметам: бізнес і комп'ютерні технології, економіка, правознавство, прикладні та природничі науки і т. д. Навчання на підготовчих курсах за кордоном побудовано так само, як в університеті: лекції, семінари, індивідуальні консультації та практичні заняття в невеликих групах.

        Підготовчі курси займають в середньому 30 тижнів і в разі успішного закінчення гарантують вступ в один з іноземних університетів. Студенти, які бажають навчатися на підготовчому курсі повинні мати закінчену середню освіту, бути старше 17 років і мати достатній рівень знання іноземної мови. 

        Курс складається з 5 - 8 модулів, два з яких, навчальні навички та інформаційні технології, обов'язкові для всіх студентів. Решту модулів студент вибирає відповідно з майбутньою професією. Іноземні коледжі мають великий досвід з підготовки студентів до вступу в закордонні університети. Багато коледжів асоційовані конкретними ВНЗ та програмами вищої освіти. Але просте відвідування підготовчого курсу не дає студенту гарантії надходження, необхідно відповідати вступним стандартам університету. Оцінка знань зазвичай проводиться безпосередньо на протязі курсу, шляхом написання робіт, презентацій, іспитів і т. д. Якщо протягом підготовчого курсу студент демонструє хороші результати і придбання нових знань і навичок - це хороший шлях до вступу в бажаний ВУЗ.

 Переваги підготовчих курсів для вступу в іноземні університети:

 - можливість вступу до закордонного університету,

 - широкий вибір програм навчання,

 - модульна структура програми,  

 - мовна підготовка,

 - регулярне тестування знань,  

 - підтримка і допомога викладачів,  

 - товариське середовище.

       Підготовчі програми починаються 2 рази на рік - у вересні (закінчення курсу в червні) і в січні (закінчення курсу в серпні). Для іноземних студентів «післядипломників», які бажають отримати ступінь в іноземному ВНЗ, також розроблені підготовчі курси - це пре-магістерські і пре - МВА (Pre-Master, Pre-MBA) програми. 
       
        Незалежно від віку, національності та віросповідання, вчитися за кордоном може кожен, необхідно тільки відповідати вступним вимогам того чи іншого закордонного ВНЗ. А виконати ці умови допомагає спеціально призначений для цього підготовчий курс.