Registration
Contact_us skype

Internship/Training in the USA

 (стажування в США) 

 Чим цікава ця програма:

Це - програма вдосконалення професійних навичок, відповідно до спеціалізації та / або досвідом роботи. Учасники мають можливість підвищити професійний рівень, вивчити на практиці організацію бізнесу, влитися в щоденне життя, познайомитися з культурою країни, а крім того отримувати стипендію.

 Умови програми:

Обов'язкові вимоги для всіх учасників:
- Вік від 20 до 30 років (для інтернів від 18 років);
- Високий рівень володіння англійською мовою
При цьому інтерв'ю англійською мовою з представником компанії «Колізей» є обов'язковим!


Для Internship program:

- Бути студентом університету / інституту (денної або заочної форми навчання) і навчатися на курсі, тривалістю не менше 2-х років;
- Якщо ти вже закінчив навчання в українському ВНЗ, то з моменту закінчення ВУЗу до дня початку стажування не повинно пройти більше 12 місяців.
Програма обов'язково повинна відповідати спеціальності.

 Для Training program:

- Мати диплом про закінчення ВУЗу плюс мінімум 1 рік досвіду роботи за фахом або мати досвід роботи в обраній сфері не менше 5-и років. При цьому, освіта та досвід придбані в США не враховуються. І освіта, і досвід роботи повинні відповідати напрямку стажування.
надається можливість вибрати собі місце стажування зі списку пропозицій від американських компаній у можливих напрямках.

 Напрями стажування:

 1 ресторанний і готельний бізнес;  
 2 туризм;
  
 3 економіка (менеджмент, маркетинг, фінанси і т.д.);
  
 4 інформаційні технології;
  
 5 архітектура;
  
 6 кулінарія;
  
 7 культура та мистецтво;
  
 8 виробничі спеціальності.
  

 Тривалість програми:

Для Training program максимальна тривалість програми становить 18 місяців. Але в таких сферах, як сільське господарство, готельний бізнес і туризм програма можлива тільки на 12 місяців (винятком є стажування за напрямком менеджмент готельного бізнесу, тут тривалість програми також може бути 18 місяців). Для Internship program максимальна тривалість програми в усіх сферах становить 12 місяців. По закінченню стажування в учасника програми є 30 днів на подорожі по США (у цей період умовами програми працювати забороняється).

 

Додаткова інформація:

 Подаватися на програму слід за 3-4 місяці до передбачуваної дати початку стажування. Участь можливо протягом усього року. Учасник програми має право проходити стажування тільки в компанії, запропонованої спонсорської організацією (no second job)! Брати участь у Internship / Training program можна неодноразово за умови, що кандидат відповідає вимогам програми. Для Internship programобов'язково залишатися студентом, а чергове участь в Training program можливе після 2-х річного перебування на батьківщині.

 Проживання та харчування: Учасник підшукує проживання самостійно, але в багатьох випадках проживання забезпечується роботодавцем. Орієнтовна вартість оренди - від 300 у.о. на місяць (не включаючи харчування).

Страховка: Всім учасникам програми надається страховка на період усього перебування в США.

Тривалість програми

Вартість программы INTRAX

6 месяцев

               3990$

12 месяцев

               4190$


 

У вартість входить:
1. Оформлення всіх необхідних документів;
2. Форма DS 2019, необхідна для отримання візи J-1, в'їзду та перебування в США;
3. Страховка на період перебування в США;
4. Допомога в екстрених випадках;
5. Консультаційні послуги з оформлення.

 Додаткові витрати:

1. Візовий збір - 160 у.о.
2. Авіаквиток від - 400 y.e. в одну сторону.