Registration
Contact_us skype

                                                

 

 

 

Якщо Ви хочете працювати, отримувати гідну заробітну плату і при цьому проводити час на розкішному круїзному лайнері, подоро­жуючи світом, то програма Work on Cruise Ships є ідеальною можливістю реалізувати свої мрії. Для їх здійснення потрібно лише знання англійської і бажання працювати. Не варто забувати про те, що Ви отримуєте хорошу нагоду не тільки заробити гроші, а й заощадити їх.

Круїзні лайнери обслуговують понад 6 мільйонів пасажирів у рік. Вони пропливають по різноманітним маршрутам, відвідуючи екзотичні місця на планеті, де можна відчути солоний смак морського повітря, усю розкіш життя на борту плаваючого п'ятизіркового готелю і отримати незабутні враження від подорожі до берегів со­нячного раю!

Найбільшими компаніями у цьому бізнесі є Carnival Cruise Lines, Royal Caribbean Cruise Lines, NCL,Seabourn CL, Festival та ін. Їхні прибутки дозволяють купувати сучасні лайнери і формувати нові екіпажі для обслуговування пасажирів. Як правило - це міжнародні екіпажі і тому Ви отримуєте унікальну можливість знай­ти друзів з Італії, Норвегії, Філіппін, Ямайки, Польщі, Росії, Індонезії, Перу, Австрії, Туреччи­ни та інших країн світу. Отже, з кожним роком зростає потреба у працівниках, готових зроби­ти свій внесок на підтримання, сформованого багатолітніми традиціями, високого рівня обслу­говування відпочиваючих.

Звичайно, що за розкішшю лайнерів криється важка праця найманих робітників, що обслуговують їх. Проте ніхто і не говорить, що гроші падатимуть з неба, хоча заробіток дійсно істотний, близько 1000 доларів на місяць, залеж­но від робочої позиції. При цьому житло і хар­чування надається безкоштовно. Помножте це на 6-12 місяців, додайте чимало вражень, нових друзів, мовну практику і отримаєте класний ре­зультат.

Сучасний круїзний лайнер є невеликим курортним містечком зі своїми ресторанами, барами, казино, дискотеками, готелями, ба­сейнами, салонами краси тощо. Для їхнього функціонування потрібен великий штат обслуго­вуючого персоналу і тому у Вас є хороший шанс потрапити сюди.

Однак, для того, щоб одержати бажану посаду Вам слід мати необхідну кваліфікацію, досвід, знання, які зроблять Вашу кандидатуру найбільш привабливою для роботодавців. Ви повинні зрозуміти, що одержання будь-якої роботи - це не просте випробування! Вам необхідно бути позитивною людиною, займати активну життєву позицію і бути наполегливим у досягненні по­ставлених перед собою цілей. Не варто забувати про те, що завдяки можливості подорожувати і добре заробляти, робота на круїзному лайнері дуже популярна серед молоді. В круїзні компанії надходить велика кількість резюме зі всьо­го світу. І саме тому Ви повинні мати хороші рекомендаційні листи з попередніх місць робо­ти, а також підготувати блискуче резюме (CV) англійською мовою для представників компанії. (в чому ми Вам допоможемо!)