У скелястих горах Канади знаходиться одне з найпрекрасніших місць на нашій планеті – національний парк Банф. Це багатий природний світ і дивовижні пейзажі.

Найстаріший канадський парк розташований в провінції Альберта. На його території знаходиться невеликий містечко. У цьому місці завжди безліч народу, адже з усього світу сюди приїжджають туристи, щоб подивитися своїми очима на дивовижну красу незайманої природи і спробувати цілющої води з місцевих мінеральних джерел.

Цікава історія виявлення цих місць. Під час будівництва канадських залізниць, один з робітників почув якийсь гул. Індіанець пояснив йому, що гул видає «біла гора поруч з озером з маленькими рибками». Ось так просто був описана ця дивовижна картина: чудові вкриті снігом скелі відбиваються в дзеркальних водах прекрасного озера.

У парку є надзвичайно красиві льодовики, водоспади, джерела, гірські озера, в тому числі о. Луїза і о. Морейн. Туристи ж приїжджають сюди не тільки заради неповторних вражень, а й для активного відпочинку, адже засніжені гори дуже улюблені гірськолижниками і сноубордистами.