Компанія Rimtour запрошує Вас взяти участь у програмі Work On Cruise Ship

Work On Cruise Ship – це робота на лайнерах провідних круїзних компаній світу в готельній,ресторанній, туристичній сфері, торгівлі та побутового обслуговування.Робота на круїзних лайнерах – це прекрасна можливість не тільки заробитигрошей, але і побувати в різних куточках світу, удосконалити знанняанглійської мови, придбати неоціненний досвід спілкування з представниками різних національностей, а також змінити монотонні будні на яскраве,захоплююче життя на судні!

Круїзний лайнер – це курортне місто на воді з розкішними ресторанами, затишними готелями і безліччю розваг.Для підтримки налаштованої на відпочинок атмосфери і для забезпечення повного комфорту пасажирів на круїзному лайнері потрібні люди наступних професій: інженери, касири, секретарі, перукарі, музиканти, електрики, працівники казино, прибиральниці, мед.сестри, покоївки, офіціанти, бармени, кухарі, теслі, продавці та ін.Для більшості працівників робота на круїзному лайнері – відмінна можливість одночасно і подорожувати і працювати, а також заробити гроші.

Юлія, учасниця програми Work on cruise liners, повернувшись з лайнера Carnival, ділиться своїми враженнями від програми. «Почалося все з того, що після відпочинку закордоном, шалено захотілося там не тільки відпочивати, але і попрацювати.Тому що саме під час відпочинку я зрозуміла, що іноземці до безумства добрий, ввічливий, і найголовніше – щедрий на чайов.

Після проходження співбесіди з роботодавцем, мене взяли офіціанткою.Язрозуміла, що отримала чудову позицію: компанія платить заквиток, не погана зарплата,м’який графік, нас всього10 чоловікна 1200 персоналу. У результаті, через місяць я отримала контракт. Важко завжди лише спочатку, потімнабагато краще.Щоправда, після майже 5 місяців на лайнері, мені далитрансфер на інший лайнер.Я провела 4 дні в готелі в Майамі, потім полетіла наЯмайку і сіла там на інший лайнер.Через цейтрансфер мені автоматичнопродовжили контракт на один місяць.Завдяки цьомуздійснилася одна з моїх мрій – я побачила Ямайку.З першого контракту я приїхала з грошима, з повними валізами подарунків іодягу ташалено задоволена.Як би важко не було спочатку, робота на лайнерахнабагато легша, ніж наприклад, в тому ж рідному нічному клубі, де я відпрацювала3,5 роки.Максимум я працюю в день по 9-10 годин.Один раз на тиждень вихідний- Це значить, що ти починаєш працювати тільки в 5:30 вечора.А кожну неділюнаш ресторан не працює, тому що напочаток нового круїзу, унас немаєрезервацій від гостей (це обов’язкова умова), тому ми закінчуємо рано,тобто вечір вільний. Так що яне скаржуся, мене все влаштовує.»

Ще одна учасниця нашої програми Даша розповідає про саме життя на круїзному лайнері: «Я потрапила в круїзну індустрію, коли мені виповнився 21 рік.Головна причинабула – подивитися світ, ну й заодно грошей заробити.Сподіваннявиправдалися.Ябачила багато гарних місць, які можливо ніколи б не відвідала, якщо бне працювала на кораблі.Я заробила трохи грошей.Кажу “трохи” томущо це поняття відносне, грошей ніколи багато не буває.Я працювала в компанії ApolloShipsChandlers, яка у свою чергу працює на OceaniaCruises-всесвітньо відома круїзну компанію преміум класу.Працювалав барі.Заробітна плата у вигляді 18% від продажів і чайовівідпасажирів.Кожен день близько 9 годин тивідпрацьовуєш свій хліб з маслом.Ніхто Вас не змусить працювати 9:00поспіль!На кораблі панує гуманізм і інтернаціональна любов.Існуютьперерви (в народі брейки), якими ти розпоряджаєшся, як хочеш.Тривалість брейка залежить від твого розкладу.Можна починати працюватив 15:00 і мати весь ранок вільним, а можна годинника в 9 ранку, а потім з 12:00 до15:00 піти на відпочинок.Ну і звичайно протягом дня є короткі перерви(по півгодини або по годині, щоб поїсти, попити, можнапримудритися навіть поспати). Проживала я в просторій9 метровійкаютіз вбудованим змішаним санвузлом ідушем. В каюті нас жило2. В нас бувтелевізор та телефон, по якомунас завжди можуть знайти, якщо Ви проспали або переплутали розклад.Проживала на лайнері безкоштовно.Вільний час проводилав барі,в спортзалі з тренажерами (бігові доріжки, велотренажери,гирі тощо), в “інтернет-кафе”та в Їдальні. Корабель для мене виявився ще й школою.На кораблі відмінна можливість пізнати культуру різних народів, тому щоз тобою пліч обіч працюють люди більше 40 національностей, крім того гості в основному багаті та матеріально і духовно пенсіонери, від яких теж можна дізнатися багато нового, вони охоче сідають тобі на вуха і починають тебе вчити, як свого онука.Так само життя на кораблівчить самоорганізації, чого часто так не вистачає.Саме від того, як ти зможеш організувати свій час, працю, залежить твій кар’єрнийріст, кількість зароблених грошей і відвіданих країн Загалом, життя на кораблі наповнене подіями.І час йде по-іншому.На сушіпройде місяць, обернешся, всідні такісхожі, як один,навіть сумно стає, а на кораблінудьгувати ніколи».

Отже, всі учасники даної програми повертаються задоволені нею. Ще одним прикладом є розповідь Анни (учаниці програми, яка працювала на круїзах 3 роки): «У листопаді буде 3 роки, як я пов’язала своє життя з CARNIVALCRUISELINES.Ядумаю, що мені пощастило в отриманні посади на кораблі. Мені дуже подобається працювати на лайнері. Ну, а проведення вільного часу на пляжахкарибського узбережжя, відвідування історичних і інших цікавих місцьтрохи наближає мої контракти до схожості на відпустку. Тому, якщо, у принципі, ніщо тебе вдома не тримає (сім’я, гідна,хорошооплачіваемая робота і т.п.) варто приїхати на “Карнавал”, новий досвід ішкола виживання, а також випробування самого себе на різні якості твоєїособистості гарантовано.»

Працівники круїзних лайнерів отримують багато позивтивних вражень від часу, проведеного на кораблі. Вони радо діляться звоїм досвідом. Олександра праювала на лайнері офіціанткою. «У мене всього-то й був один контракт, алея рада, що він був таким яким він був.Я багато чому навчилася, переосмислиладеякі свої погляди і цінності.Чесно кажучи, робота на кораблі, це хороша школа життя, пройшовши яку ви переглядаєте все, що було з вами раніше.Ніби життя розділилася на 2 ти: до Компанії та після.Так само у вас є можливість покращитианглійськумову. На кораблях працюють люди з 80 країнсвіту.Також ви можете знайти свою другу половинку, що трапилося і зі мною.Заце варто було їхати за три дев’ять земель і жити тим життям, якеувас буде на кораблі.У моїх спогадах тільки плюси, хоча мінусів тежбагато.Плюс те, що я заробила достатньо грошей, могла подорожувати,знаю, як в’язати морські вузли (добре, що той інструктор був терплячим)плавала з дельфінами, це одні з самих ніжних створінь на нашій землі.Ачас, коли корабель стоїть на драй-доці можна вважати і раєм і пеклом.Зміну відпрацював і гуляй хоч до наступної зміни!а як міста оживаютьвночі!Мінус у тому, що постійно пильно, холодно або жарко, вентиляціязамість свіжого повітря приносить пил і бруд.А ще багато контрактників, і тине знаєш їх і боїшся за свої цінності та заощадження.Але моя порада: віддайте назберігання в офіс.

А так час пролетить швидко.Я рада, що побувала на екскурсії у знаменитійв’язниці Америці – Алькатрас.Серед гостей ви теж можете знайти нашихспіввітчизників, дивлячись і слухаючи яких, ви розумієте, що вашаанглійськакраще ніж їх! Для персоналу є свій бар, басейн і палуба, для засмаги таінтернет.

Отже, все це, ще раз підтверджує, що робота на круїзному лайнері – це неймовірна можливість побачити світ, заробити гроші та відпочити. Круїзний лайнер поєднує в собі кращі достоїнства курортного готелю класу «Люкс» і самого безпечного і комфортного транспортного засобу.

Щоб стати учасником програми, необхідно:

  • вік 21-35 на момент від’їзду;
  • базове знання англійської мови, але не нижче Intermediate самостійність і готовність пробути далеко від рідних і близьких 6-8 місяці.
  • Досвід роботи 2 роки (сфера обслуговування, продавці, фотографи)

Круїзні компанії наймають працівників круглий рік.Вони шукають високо- мотивованих, енергійних, комунікабельних, доброзичливих і професійних працівників з позитивним ставленням і сильним зобов’язанням до переваги в наданні сервісу гостю лайнера.У більшості випадків тривалість контрактів варіюється від 6 до 8 місяців, і в деяких компаніях Ви можете завжди продовжити свій контракт.

Працюючи на круїзних лайнерах, Ви насолоджуєтеся виграшною комбінацією – наявність вигідної і захоплюючої роботи, кар’єра, подорож по всьому світу і завжди в присутності сонця і гарної погоди, зустрічаючи членів команди, пасажирів і місцевих жителів, заощаджуючи при цьому істотну суму грошей.