Registration
Contact_us skype

Міжнародне Студентське Посвідчення ISIC


 

Студентська карта ISIC - це єдине визнане у світі посвідчення особи і статусу учня. Це посвідчення випускається в 120 країнах світу, і надає понад 40 000 знижок і пільг своїм власникам. В Україну по ISIC надається більше 500 знижок. Знижки надаються на транспорті (включаючи авіаквитки), в музеях і на виставках, кафе і магазинах, кінотеатрах та нічних клубах ... Практично скрізь, де є молодь і студенти, є і ISIC. Особливо корисною карта буде для тих, хто любить подорожувати і часто буває за кордоном.

Програма розвитку ISIC підтримується на державному та межгосудорственном рівнях і налічує 4,5 мільйонів членів спільноти ISIC в усьому світі.

 

ISIC (International Student Identity Card):

Єдине офіційно визнане міжнародне студентське посвідчення особи. Нанесення на посвідчення особистих даних учня: прізвища, імені, дати народження, фотографії, особистого підпису, індивідуального номера та терміну дії карти дозволяє ISIC служити достовірним і авторитетним національним і міжнародним документом

Доступ до національної та міжнародної студентської системі знижок по ISIC в Києві, Україна і по всьому світу! Знижки від 5% до 100% на розміщення в готелях, хостелах, на авіаквитки і ж / д квитки, автобусні перевезення, міський транспорт, відвідування музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок, дозвілля в клубах, дискотеках, ресторанах, кафе, отримання знижок на покупки в магазинах та інші послуги. Більше 40 000 знижок по всьому світу!

Доступ до міжнародної безкоштовної екстреної телефонної інформаційній службі «ISIC Help Line», куди можна звернутися у разі виникнення юридичних, медичних проблем і т.п. за кордоном

Доступ до міжнародної студентської системі комунікацій ISIConnect (www.isiconnect.ekit.com) - знижка на міжнародні телефонні переговори з будь-якої країни світу до 70%, голосова пошта, безкоштовна електронна пошта, віртуальний електронний сейф.

Доступ до національної та міжнародної студентської інформаційній системі

Хто може оформити ISIC?

Студенти денних і вечірніх відділень державних і недержавних навчальних закладів

Учнів загальноосвітніх шкіл коледжів, ліцеїв та гімназій у віці від 12 років

Аспіранти очної форми навчання

Для оформлення ISIC необхідно:

Студентський чи учнівський квиток (або довідка з місця навчання)

Цивільний паспорт або закордонний паспорт

Фотографія розміром 3x4 (кольорова або чорно-біла)

150 гривень

Термін дії картки ISIC фіксований (з вересня поточного року по грудень наступного). Час, протягом якого діє карта, не перевищує 16 місяців і залежить від дати оформлення. Карту ISIC можна оформити протягом усього року.