Registration
Contact_us skype

                                                                                                        

Про програму

 Ви молоді, вільні і шукаєте нових вражень і перспектив?  

До того ж Ви любите подорожувати? Прекрасно!

 Програма «Au-pair» - те, що Вам потрібне! 

 « AU PAIR» це: 

  Найпопулярніша програма міжнародного культурного обміну, в якій бере участь молодь зі всього світу. Найефективніший спосіб вдосконалення іноземної мови, без значних витрат.

12 незабутніх місяців в Європі або США і масу нових вражень.

Унікальний шанс з мінімальними витратами поглянути світ і придбати нових друзів.

Можливість познайомитися з культурою вибраної країни і національними особливостями її жителів.

Можливість поступити в іноземний університет, після закінчення програми.

 Сума кишенькових грошей які будуть вам виплачуватися варіюється в залежності від країни в межах від 400 до 800 дол. в міс.

Вік має становити від 18-29 років, залежно від країни.

Знання мови країни перебування:  або англійської, крім Німеччини – тільки німецька,

Австрії - тільки німецька, Франції – тільки французька, мови.

Бажане для ряду країн: досвід по догляду за дітьми, а також наявність водійських прав.

  Основною метою програми є вдосконалення іноземної мови і знайомство з культурою країни.   

 Які перспективи?  

 Вільне володіння іноземною мовою...

 Як Ви вважаєте, чи важко вивчити іноземну мову, живучи впродовж 1-2 років в країні, для жителів якої ця мова є рідною, постійно чувши "живу" мову всюди (на вулицях і в магазинах, по радіо і телебаченню, в театрах і кафе), спілкуючись день за днем безпосередньо з носіями мови і, за бажання, відвідуючи курси мови.. У Вас просто не буде можливості не вивчити мову! Ви швидше забудете рідну мову, чим не вивчите іноземний! Спілкування з дітьми також сприяє цьому, оскільки діти-найкращі вчителі

 Можливість отримати/продовжити освіту за кордоном... 

Вільне володіння іноземною мовою, у свою чергу, відкриє перед Вами широкі перспективи в області освіти за кордоном, яке в деяких країнах (наприклад, в Германії) - безкоштовне для іноземців, а студентська віза дає право на роботу, знайти яку після року життя в країні, знаючи її закони, звичаї, мову, проблемою не буде.

 Можливість знайти друзів з різних країн.. 

 Якщо Ви - людина відкрита і налаштована на активне спілкування з людьми, що оточують Вас, то обов'язково знайдете друзів в країні, яка на рік або два стане для Вас будинком. Адже на цей час Ви, практично, станете її жителем, а саме, будете як будь-який німець або француз Вашого віку ходити на дискотеки, в клуби, в парк, спілкуватися з однолітками і так далі Ви матимете можливість жити активно і, звичайно, зможете надбати багато нових друзів серед жителів країни, в якій знаходитиметеся.

 А найбільшими друзями, напевно, стануть члени сім'ї, в якій Ви житимете, вчитиметеся і працюватимете. Досить часто сім'ї настільки прив'язуються до своїх Аu pairs, що потім щороку запрошують їх до себе в гості.

 Крім того, серед самих au pairs є не лише українці або росіяни, а і англійці, італійці, французи і так далі Живучи з ними по сусідству, вчившись разом на курсах, подорожуючи разом, Ви, безумовно, придбаєте друзів по всьому світу.

 Розширити свій кругозір, побачити світ... 

 Під час відпустки, яка є в кожній  au pair, Вам зовсім не обов'язково повертатиметься додому: можна використовувати цей час для того, щоб помандрувати по Європі або по США.

 У вихідні дні au-pair також зможе їздити на екскурсії в різні міста країни перебування, а також, в сусідні країни Європи. 

 Крім того, дуже часто сім'ї, вирушаючи у відпустку на курорт або за кордон, беруть з собою au pair. Це - унікальна можливість побачити Французьку Рів'єру, гірськолижні курорти Австрії і інші красиві куточки Європи або США!

 Хто знає, чи буде у Вас ще будь-коли в житті такий ШАНС ПОБАЧИТИ СВІТ!