Registration
Contact_us skypeКанада


      Вища освіта в Канаді має  унікальні особливості, які роблять Канаду однією з найбажаніших країн для студентів бажаючих отримати вищу освіту за кордоном. У Канаді не існує централізованої системи освіти, кожна провінція самостійно вирішує питання освіти на своїй території. 
 
      Перший університет в Канаді Universite Laval був заснований в 1663 році. В даний момент в Канаді більше 100 вищих навчальних закладів, велика частина з яких, є університетами. До їх складу входить близько 200 коледжів і технічних інститутів. 
      Грамотність канадців оцінюється як 99%, що дуже добре характеризує систему вищої освіти Канади.
 
      Система вищої освіти Канади ділиться на 3 ступені:

      Початкова вища освіта - ступінь бакалавра (Undergratuate) 
      Магістратура - диплом магістра (Graduate) 
      Докторантура - ступінь доктора філософії PhD (Postgraduade) 

       Стандартна програма навчання (Undergraduate) розрахована на 3-4 роки і отримання диплома бакалавра. За цей час студент повинен прослухати курс по 20 предметам. Половина досліджуваних предметів визначається спеціальністю, друга половина - вибирається студентом за бажанням. 

       Для отримання диплома потрібно написати дипломну роботу (Honours). Якщо випускник не склав диплом, він отримує свідоцтво про те, що він прослухав курс даного університету (General degree). 
       
        
       У Канадських ВУЗах студентам не тільки добре викладають теорію, а й надають можливість щорічно проходити оплачувану практику за фахом і працювати 20 годин на тиждень під час навчання.