Registration
Contact_us skype

Швейцарія
      Програма навчання за спеціальностями готельний менеджмент, туристичний менеджмент, кулінарія та менеджмент в індустрії гостинності призначена для молодих людей, які хочуть отримати престижну і якісну вищу освіту в Швейцарії і пройти стажування у найкращих готелях країни.
      
      Отримання диплому в Швейцарському університеті готельного та туристичного менеджменту відкриває широкі можливості в подальшому працевлаштуванні в українській або іноземній компанії. 

      Завдяки міжнародним зв'язкам, студенти університету можуть одночасно, одержуючи вищу освіту в Швейцарії, отримати диплом Великобританії від партнерського університету Манчестера.
 
      Безумовною перевагою вищої освіти в Швейцарії є його сучасність і практична спрямованість. Уже після першого семестру, студенти проходять практику в готельному бізнесі Швейцарії або практично будь-якої країни світу. Ця стратегія, дозволяє студентам  відчувати себе впевнено, знаючи що знання отримані в Швейцарії будуть затребувані.
 
      До того ж, практика є оплачуваною, що дозволяє частково перекривати витрати на навчання у Швейцарії. Готельний бізнес є в даний час однією з найбільш динамічних галузей як у світі, так і в Україні. 

      Освіта в сфері туризму, отримана в Швейцарії, дає можливість знайти високооплачувану і перспективну роботу практично в будь-якій країні світу.